Dámske plavky - trendy leta 2019

Plavky, ktoré skrášlia Váš dekolt

Každá žena túži po krásnych plných, no pevných prsiach. Bohužiaľ, nie každej príroda také nadelila. Správna podprsenka, v tomto prípade vrchný diel plaviek, dokáže priam zázraky.

Ak potrebujete zväčšiť

Túžite po plnšom hrudníku? Ak potrebujete zväčšiť objem v horných partiách, nič nie je stratené. Dnes sa už takmer všetky bikiny vyrábajú s všitými alebo vyberateľnými vypchávkami. Okrem klasickej podprsenky s push-up efektom sa poobzerajte po trojuholníkoch s vypchávkami. Zabudnite na hladké jednofarebné plavky a tiež na kosticové bez výstuže, ktoré ešte viac zvýraznia plochý hrudník. Naopak, doprajte si volániky, trblietky, či lesklé materiály, ktoré opticky rozširujú. Pokiaľ ide o zaväzovanie plaviek, malým prsiam sa najviac hodí zaväzovanie za krkom a špagetové ramienka.

Ak potrebujete zmenšiť

Príliš veľké prsia môžu byť neraz na obtiaž, či už pri športe, tancovaní alebo spánku. Veľké prsia opticky zmenšíte tmavými farbami alebo podprsenkou so sťahujúcim efektom. Vyhnúť by ste sa mali volánom a lesklým materiálom, v ktorých budú Vaše prsia vyzerať ešte väčšie. Samozrejmosťou sú kostice alebo pevné švy pod prsiami, aby mali dostatočnú podporu.

Ak potrebujete spevniť

Ťažké prsia potrebujú poriadnu podporu, aby sa nedeformovali. Preto nezabúdajte na vystuženú podprsenku alebo aspoň kostice. Široké ramienka sú v prípade veľkých pŕs tiež veľmi dôležité. Trojuholníkové bikiny so špagetovými ramienkami radšej nechajte visieť v regáli, pre prsia bojujúce s gravitáciu nie sú práve najšťastnejším riešením.