Dámske plavky - trendy leta 2019

Jednodielne plavky

Jednodielne plavky boli v posledných rokoch na ústupe, no v súčasnosti zaznamenávajú u mnohých žien opäť veľký úspech. Módni návrhári nezabudli ani na tento model a vylepšili ho novými prvkami, ktoré ich robia často zaujímavejšími ako dvojdielne plavky. Jednodielnymi plavkami určite nič nepokazia ženy s plnšou postavou, tieto plavky ich zjednotia a zoštíhlia. Ponuka strihov a vzorov je veľká, stačí si len vybrať ten správny a dokonale Vám padnúci model.

Tankiny

Tankiny sú v podstate dvojdielne plavky, ale s efektom jednodielnych. Tvorí ich tielko a klasické nohavičky. Môžete si vybrať vrchný diel s kosticami či bez nich, push-up efekt zdvihne nielen poprsie, ale aj sebavedomie nejednej ženy. Aj keď tankiny elegantne zakryjú aj väčšie bruško, nemožno povedať, že sú to vyslovene plavky pre bacuľky. Rovnako dobre v nich vynikne aj štíhla postava.

Monokiny

Monokiny sú hitom tejto sezóny. Sú to dômyselne poprestrihované celé plavky, ktoré však viac ako na praktickej stránke stavajú na zvodnosti a rafinovanosti. Ak chcete byť pri vode aktívna, radšej na ne zabudnite. Tiež chytať bronz v monokinách sa neoplatí, ak netúžite po zebrom vzore na svojom tele, alebo si zadovážte monokiny z materiálu, ktorý prepúšťa slnečné lúče a opáli Vás aj cez plavky. Monokiny sú obľúbené aj medzi celebritami ako Eva Longoria, Rihanna čo Jessica Alba. Ak chcete byť na pláži trendy aj vy, nezabudnite si svoje nové monokiny!